{"autoplay":"true","autoplay_speed":"4000","speed":"1000","arrows":"true","dots":"false","rtl":"false"}

Курорт Золоті Піски

Курорт Золоті піски (болг. Златни Пясъци) розташований на території Національного парку в 18 км на північний схід від міста Варна на узбережжі Чорного моря. Піщаний пляж довжиною близько 4 км і шириною до 100 м.

Завдяки своїй природній красі, чудовому клімату, унікальному природному парку і золотистим піскам курорт є перлиною Болгарської Рив’єри.

Місце, де ліс на мить зупинився перед тим, як зануритися в море …

Де вода несе спокій, а сонце – енергію …

Де можна втекти … до самого себе …

Знайти баланс між тим, як Ви живете і тим, як мріється!

На території курорту знаходиться безліч мінеральних джерел. На базі їх цілющих властивостей створена Aphrodite Beauty Spa & Health Clinic.

Цей унікальний за своїми можливостям центр краси та відновлення розташований на площі 2300 кв.м і пропонує 35 індивідуальних кімнат з обладнанням класу “люкс” для естетичної терапії, гідромасажу, аплікацій лікувальними грязями і фангопарафіном, медичної та відновлювальної терапії.

У більшості процедур використовується традиційна болгарська бальнеотерапія, заснована на наукових дослідженнях в області використання мінеральної води і термальною терапії. На основі таких процедур висококваліфікованим персоналом були розроблені 4 передові 7-денні All inclusive програми.

Показання для відпочинку та лікування на курорті Золоті Піски:

1. Детокс (очищення організму).

Рекомендується людям з надмірною вагою, що страждають від проблем з хребтом і суглобами, а також з розладами кровообігу та серцево-судинної системи. Людям, схильним до стресу та його наслідків, таким як занепокоєння, депресія, шкірні захворювання, підвищений тиск, сексуальні розлади, розлади травлення, безсоння.

2.Фігура (зниження ваги і корекція фігури).

Програма для тих, кому необхідно відновити життєву енергію. Призначена для людей з надмірною вагою, часто схильних до стресів, з підвищеним тиском, розладом травлення, безсонням і порушенням сну.

3. Молодість (антивікова, відновлення)

Чим раніше, тим краще – після віку 35 років вже час. Програма проводиться індивідуально, під постійним контролем спеціалізованого медичного персоналу.

4. Дестресс (енергетична, антистрес)

Програма для тих, хто схильний до тривалого стану втоми і стресу. Призначена для людей з ослабленим імунітетом, зниженим емоційним тонусом, нервовим виснаженням, депресією.

 

Агентство Здорового Відпочинку на цьому курорті пропонує розміщення в готелі

  • DoubleTree by Hilton Varna – Golden Sands ****

 

 

 

 

Поділитися:

Зацікавив курорт?

Настав час прийняти рішення! Залиште свої контакти — ми передзвонимо вам!

Call Now Button