Гімнастика Цигун

Якщо після затяжної зими та дощової весни ви почуваєтесь втомлено, а ваше тіло потребує активної роботи та розтяжки, тоді вам варто задуматись про оздоровчу гімнастику.

На сьогодні, лідером є гімнастика Цигун, яка дослівно перекладається як управління енергією, та поєднує в собі три основні складові людського організму: духовну, фізичну та енергетичну. Спеціально підібрані вправи є не тільки простими, але й підходять для людей будь-якого віку та фізичної підготовки.

Позитивний вплив гімнастики Цигун

Прості, але дуже дієві вправи оздоровчої Цигун дозволяють не тільки помітно схуднути, але й зміцнюють ваш організм, завдяки орієнтації на правильне дихання, яке є складовою чи не кожної системи лікування. Разом із диханням, під час виконання вправ велика увага приділяється саме енергетичній складовій організму, адже з давніх-давен у китайській культурі вважають саме її неправильну роботу основною причиною усіх захворювань.

  • Оздоровчі вправи Цигун застосовують у багатьох лікувальних методиках світу, а якщо їх поєднувати із масажем, то також можна вилікувати деякі захворювання опорно-рухового апарату.
  • Також вправи цієї системи допомагають вирішити проблеми із травленням, налагоджують роботу шлунково-кишкового тракту, зміцнюють імунну систему та покращують роботу серця.
  • Завдяки правильному диханню, яке є основною складовою гімнастики, її рекомендують, навіть, вагітним жінкам, адже виконання цих вправ знижує ризик викидню, полегшує симптоми токсикозу та зменшує набряки, які постійно супроводжують вагітних.
  • Для дітей гімнастика рекомендована як звичайний вид вправ, адже вона не тільки допомагає дитячому організму правильно розвиватись, але й заспокоює надмірну збудженість чи гіперактивність і зміцнює імунітет.

Схуднення від гімнастики Цигун

І, знову ж таки, причиною жироспалювання в організмі людини, є вправи на дихання, що лежать в основі цієї системи. Адже завдяки збагаченню киснем усіх органів від правильних дихальних вправ, активізується процес природнього схуднення.

До того ж, у гімнастиці Цигун існує основне правило, яке стосується харчування – гармонія 5-ти смаків. Вам не потрібно обмежувати себе в їжі, але потрібно підтримувати баланс смаків у вашому тілі: гостре, солодке, солоне, гірке та кисле.

Головне не забувайте, що потрібно проконсультуватись із лікарем перед виконанням оздоровчої гімнастики.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + nineteen =

Call Now Button