Масажі для спини

Для гарного самопочуття та здоров’я цілого організму потрібно дбати не тільки про внутрішні органи, але й про важливий елемент опори вашого тіла – хребет. Неправильне сидіння, поганий матрац для сну та, навіть, надмірне навантаження спричиняють викривлення хребта, що в результаті може призвести не тільки до сколіозу, але й більш серйозних порушень рухового апарату.

Для того, аби цього не сталось, потрібно приділяти більше уваги до свого тіла та відвідувати курси масажів, аби позбутись усіх негативних наслідків неправильної осанки.

Серед різновидів масажу для спини, можна виділити такі: лікувальний, косметичний, гігієнічний. Окремим видом можна визначити мануальний масаж, який спрямований безпосередньо для роботи над хребтом, а не над окремими м’язовими тканинами на спині.

Показання та протипоказання для масажу

Хоч для курсів масажу не потрібно ніяких серйозних симптомів, а просто для релаксу та профілактики, все ж таки існує перелік показань для відвідування масажиста:

  • Болі в шиї. Сидячий спосіб життя провокує накопичення солей в шийному відділі хребта, позбутись яких допоможуть сеанси масажу;
  • Біль в попереку та м’язові спазми. Якщо ви страждаєте від різкого або хронічного болю в спині, тоді вам потрібно звернутись до лікаря та відвідати масажиста;
  • Порушення в опорно-руховому апараті. Початкові стадії сколіозу можна вилікувати завдяки точно підібраному курсу масажу. Також в реабілітацію після переломів входять масажі.

Водночас, якщо ви вирішили пройти курс масажів для спини, вам варто дізнатись і протипоказання.

  • Тимчасові протипоказання: пошкодження шкіри у вигляді опіків та ран, алергічні реакції та гнійні висипання на шкірі, ниркова недостатність та схильність до внутрішньої кровотечі;
  • Абсолютні протипоказання: тромбоз, серцева аневризма, запалення кісткового мозку, злоякісні пухлини;
  • Деякі види масажів також можуть бути шкідливими для дітей та вагітних жінок.

Не забувайте проконсультуватись із вашим лікарем та записатись на прийом до перевіреного масажиста. Адже неправильний масаж не тільки залишить вас в поганому настрої, але й може нашкодити вашому здоров’ю, а в найгірших випадках, навіть порушити роботу опорно-рухового апарату.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − four =

Call Now Button