Обгортання водоростями

З приходом зими ваша шкіра стала не такою пружною, появились перші ознаки целюліту або появились алергічні висипання? Нестача вітамінів та неправильний догляд стали причиною цих проявів на шкірі, і, можливо, саме водорості допоможуть вам вирішити ці проблеми.

Користь обгортань

Не секрет, що у водоростях міститься дуже багато корисних мікроелементів. Сила моря прихована у цих невеликих водяних рослинах, які є корисними не тільки для споживання, але й є незамінними помічниками у індустрії краси. Серед позитивних впливів обгортань водоростями є такі:

  1. Тонізуючий ефект. Курс із обгортань допомагає підтримувати шкіру в тонусі, розгладжує нерівності шкіри та надає їй гладкості.
  2. Очищення. Завдяки спеціальним мікроелементам, які містяться у водоростях, ви можете очистити шкіру від ороговілих клітин верхнього шару.
  3. Внутрішній вплив. Обгортання позитивно впливають на кровообіг шкіри, насичують її вітамінами та підвищують імунітет усього організму. До того ж, під час процедури ви встигаєте відпочити, цим самим покращуючи настрій та відчуваєте приплив сил.
  4. Целюліт. Завдяки водоростям, ви можете позбутись від ненависної «апельсинової шкірки» на ваших сідницях. Мікроелементи, які містяться у водяних рослинах, збагачують шкіру вітамінами та пришвидшують циркуляцію крові, яка допомагає зменшити прояви старіння.

Для максимального ефекту, косметологи рекомендують проводити курси обгортань водоростями один раз на рік. Загалом, кількість процедур впродовж одного циклу може коливатись від 8 до 15.

Види обгортань

Сьогодні у СПА-салонах проводять два основні види обгортань водоростями: гарячі та холодні. Кожен із них має певні особливості та ефекти.

Гарячі обгортання проводять у випадку, коли потрібно очистити шкіру від забруднень, зволожити шкіру за рахунок розширення пор та максимального проникнення корисних мікроелементів. Також такі обгортання пришвидшують кровообіг. Протипоказанням є варикозне розширення вен.

Холодні обгортання корисні при боротьбі із целюлітом, допомагають побороти втому ніг та укріпляє стінки судин за рахунок їх звуження. Нерідко холодні обгортання усувають зовнішні прояви варикозу.

Протипоказаннями до будь-яких обгортань є: гіпертонія, алергія на йод, будь-які онкологічні захворювання, вагітність, тяжка форма діабету та захворювання кровоносної системи.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − twelve =

Call Now Button