Прогулянки на свіжому повітрі

З першими теплими промінцями сонця ви одразу збираєтесь на прогулянку? Чи, можливо, ви не з тих, хто увесь свій вільний час проводить у парках, лісах чи горах, а, навпаки, сидите з чашкою запашної кави вдома біля комп’ютера?

Якщо ви у списку других людей, тоді вам варто дізнатись користь від прогулянки на свіжому повітрі:

  • Внормовується артеріальний тиск. Щоденні прогулянки дозволяють знижувати тиск, адже під час неспішної ходьби ви розслабляєтесь, внормовується дихання і тому серце починає працювати у звичному ритмі.
  • Зниження ваги. Прогулянка на свіжому повітрі вдвічі більше спалює калорії, аніж заняття на тренажері. Адже за годину роботи у спортзалі ви спалите 200-300 калорій, то вже за пів години звичної ходьби в парку – 100-200 калорій.
  • Прискорення метаболізму. Щоденні прогулянки активізують роботу кишечника, що, звичайно, пришвидшує обмін речовин. Це сприяє попередженню розвитку цукрового діабету та атеросклерозу.
  • Зниження стресу. Повільна ходьба в парку чи біля озера дозволяє відволіктись від тривожних думок, що заспокоює нервову систему. Спокій дозволяє знизити рівень стресу, що позитивно впливає і на стан вашого здоров’я.
  • Насичення вітаміном D. Очевидно, що на прогулянку ви виходите, коли надворі світить сонце. А, як ви вже, мабуть, знаєте, сонячне проміння насичує ваш організм таким дефіцитним вітаміном D. Його нехватка в організмі може спричинити ряд серйозних захворювань, тому прогулянки на свіжому повітрі – важливі.
  • Збагачення киснем. У приміщенні де немає великої кількості зелених рослин, зазвичай рівень кисню не є таким високим, як у великих парках, де кожен кущ чи дерево постійно фільтрують повітря довкола. Тому прогулянки на свіжому повітрі насичують киснем ваш організм, адже його нехватка погано впливає на роботу мозку.
  • Зміцнення м’язів. Для того, аби ходити, ви маєте задіяти певні м’язи у вашому тілі. Чим більше ви ходите чи бігаєте, тим більше вони працюють та розвиваються. Постійні фізичні навантаження будь-якої складності зміцнюють ваші м’язи. До того ж, чим більше у вас м’язової тканини в організмі, тим більше ваше тіло спалює калорії.

Намагайтесь якомога більше часу залишатись на свіжому повітрі, для того аби бути здоровим та щасливим. А якщо у вас немає часу, через велике завантаження на роботі, то намагайтесь, хоча б, виходити на одну зупинку швидше з громадського транспорту, аби по дорозі до дому ще трохи прогулятись.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 5 =

Call Now Button