Що їсти, аби сповільнити старіння

Старіння – фізіологічний процес, початок якого ми не в змозі зупинити. Але існує чимало варіантів, як сповільнити його та підтримувати активний спосіб життя, навіть, після 60 років.

Секрет є простим, але чомусь багатьом здається дуже складним – правильний спосіб життя. Для того, аби ваш організм та тіло підтримували вас впродовж вашого життя і на старості ви відчували силу до подорожей та відкриття світу, як це практикують жителі країн Заходу, вам доведеться дотримуватись декількох правил:

  1. Правильне харчування. Перестаньте вбивати свій організм смаженою, жирною чи копченою їжею. Також не варто вживати запліснявілі продукти, канцерогенні види олій та ліки.
  2. «Правильний» білок. Чим старішими ми стаємо, тим важче нашому організму засвоювати білок з продуктів, які ми споживаємо. На жаль, саме в старості він нам найбільше потрібен, адже відіграє важливу роль у розвитку м’язової тканини, утворенні та правильній роботі гормонів тощо. Надавайте перевагу стравам, приготованим із риби, птиці, з додаванням курячих яєць чи молочних продуктів.
  3. Не бійтеся жирів. Присутність корисних жирів в продуктах харчування тільки йдуть вам на користь. Особливо зверніть увагу на продукти, які містять Омега-3: риб’ячий жир, оселедець та насіння льону. Жінкам рекомендовано споживати авокадо, так як в ньому містяться важливі жири, які покращують роботу репродуктивної системи.
  4. Складні вуглеводи. Забудьте про вівсянку швидкого приготування, булочки та тістечка, адже всі вони складаються зі швидких вуглеводів, які тільки шкодять вашому організму. Надавайте перевагу складним вуглеводам, які містяться у плющеній вівсянці, макаронах з твердих сортів пшениці. Скоротіть споживання солодких фруктів, таких як банани, інжир та виноград, адже вони є не тільки калорійними, але й містять в собі багато натурального цукру.
  5. Полюбіть клітковину! Пшеничні висівки, цілі фрукти та крупи – саме вони захищають наш організм від ожиріння, діабету та інших захворювань, адже ці «волокна» вбирають у себе токсини з нашого організму.

Харчуйтеся здорово, займайтесь спортом та полюбіть прогулянки на свіжому повітрі! А ще не забувайте, що надмірні переживання, стрес та роздратованість спричиняють появу зморшок та пришвидшують процес старіння.

Насолоджуйтеся кожним днем і не розчаровуйтеся, коли побачите перші ознаки старіння – вони лише досвід, який відбивається на вашому обличчі та тілі.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + five =

Call Now Button