Все про соляні кімнати

Якщо все життя ви вважали, що сіль – шкідлива для вашого організму, тоді ви помиляєтеся. Насправді, шкоду вона приносить тільки тоді, коли ви її споживаєте у надмірній кількості, адже вона затримує воду у вашому організмі, що навантажує ваші нирки.

Коли говорити про зовнішній вплив солі, то вона приносить лише користь, адже її використовують у багатьох лікувальних та косметичних процедурах: скраби, інгаляції тощо.  

Дуже корисними на сьогодні є соляні кімнати чи печери, які створюють за певними принципами і вони приносять чималу користь людському організму.

Що таке соляна кімната?

На сьогодні, чи не кожен оздоровчий курорт чи салон краси має спеціально створену соляну кімнату (“печеру”), в якій усі поверхні покриті соляними блоками. Якщо підтримувати правильні кліматичні умови всередині цього приміщення, то іони кальцію, натрію, йоду та інших мікроелементів вивільняються, що дозволяє швидше та якісніше проникати в організм людини через дихальні шляхи. У такій галокамері встановлюють додатково спеціальний іонізатор, який пришвидшує процес вивільнення іонів.

Кому корисно відвідувати соляні кімнати?

Перелік захворювань, які допомогають вилікувати чи попередити походи у галокамеру чималий. Багато лікарів рекомендують відвідувати курорти з такими соляними кімнатами чи спа-салони пацієнтам, які страждають на:

  1. Захворювання верхніх чи нижніх дихальних шляхів. Чудово підходить для людей з хронічним бронхітом.
  2. Астма чи передастмовий стан. Щорічні відвідування соляних курортів дозволяють полегшити симптоми астми або, навіть, вилікувати початкові прояви астми.
  3. Психологічні захворювання. Відпочинок у галокамері рекомендують і пацієнтам, які страждають на безсоння, надмірну знервованість чи депресію. Окрім збагачення організму важливими мікроелементами, тривале перебування у соляній кімнаті дозволяє розслабитись та відволіктись від проблем.

Окрім цього, відвідування соляних печер допоможе вам схуднути. Так як правильне здорове схуднення відбувається за рахунок правильної роботи організму, насичення корисними елементами внормовує його роботу, а спеціально створений мікроклімат дозволяє позбутися зайвих кілограмів.

Протипоказання

На жаль, відвідування соляної кімнати дозволене не усім. До переліку захворювань, з якими не можна відвідувати галокамеру, входять: гіпертонія, захворювання нирок, туберкульоз, злоякісні утворення(рак), захворювання крові тощо.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 3 =

Call Now Button