Якщо замучили хвороби

Як і де відпочивати влітку, аби менше хворіти?

Якщо кожної зими ви страждаєте на простудні захворювання, або бронхіт, гайморит чи астма постійні ваші супутники, тоді вам варто дізнатись, який краще відпочинок обирати влітку та як правильно відпочивати.

Якщо ви думаєте, що звичайна поїздка на море на 7 днів чи триденний похід в гори допоможе вам уникнути захворювань та зміцнить організм, тоді ви помиляєтесь. Адже не тільки місце відпочинку, але й час впливає на ваше здоров’я.

Як правильно відпочивати?

Існує декілька основних правил, як обирати місце відпочинку та отримати максимальну користь від перебування:

  1. Правило трьох тижнів. Для того, аби організм встиг наповнитись усіма необхідними вітамінами та вдосталь подихати свіжим гірським чи солоним морським повітрям, потрібно відпочивати не менше трьох тижнів. Адже за 3, 7 чи 12 днів ви не встигаєте добре відпочити, а ваше тіло не отримує достатньої користі.
  2. Правильні санаторії. Обирайте місце відпочинку, опираючись на захворювання, які вас найбільше турбують. Для астматиків та алергіків підходить повітря, насичене іонами солі, тобто потрібно їхати чи до моря, чи до соляних шахт, які, до речі, теж є в Україні. Для тих, у кого проблеми із шлунково-кишковим трактом, які поєднуються із захворюванням верхніх дихальних шляхів, тоді вам обов’язково потрібно поїхати в гори до цілющих джерел, аби попити курс мінеральних вод та очистити свій організм.
  3. Обережно з алергенами! Якщо ви страждаєте на сезонну алергію, тоді вам краще поїхати відпочивати саме в той час і туди, де збудник вашого поганого самопочуття відсутній чи в мінімальній кількості. Перед поїздкою краще проконсультуватись із лікарем, аби виявити точний алерген.

Не забувайте, що відпочивати будь-де буде корисно для вашого організму, адже не тільки місце важливе у відпочинку, але й сам процес, під час якого ваше тіло розслабляється, знижується рівень стресу та внормовується психологічний стан, який напряму впливає на ваше здоров’я. Головне дотримуйтеся правил здорового відпочинку, харчуйтеся правильно та не забувайте, що тільки тривале перебування у санаторії чи на курорті принесе користь та дозволить уникнути неприємних захворювань взимку.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × five =

Call Now Button